درباره ما

گروه صنعتی پدیده مهر ابریشم در سال 1391 با هدف طراحی و تولید محصولات الکترونیک تاسیس گردید. سپس در سال 1398 در راستای حفاظت از محیط زیست در صنعت انرژی های تجدید پذیر شروع به فعالیت نمود.این مجموعه با فعالیت  در زمینه نیروگاه های خورشیدی با تکیه بر توان مهندیسن خود اقدام به راه اندازی انواع نیروگاه های متصل به شبکه و منفصل از شبکه نموده است.

موجب نهایت مسرت است که محصولات تولیدی این شرکت علاوه بر اینکه در تمام شهرها و استان‌های کشور در مناطق شهری و صنعتی مورد استفاده متخصصین و عموم مردم قرار گرفته است، مرزهای کشور را نیز به منظور صادرات به کشورهای همسایه، حاشیه خلیج فارس، CIS و سایر کشورهای دوردست گشوده است.

نظر به اینکه این گروه صنعتی توانایی طراحی (E)، ساخت و تولید (P) و نصب و راه‌اندازی (C) پروژه‌های روشنایی بر مبنای سیستم فوق کم‌مصرف LED با کاهش 80% مصرف برق و نیروگاه تجدید پذیر برق خورشیدی را دارا میباشد، آمادگی دارد تا با ارائه محصولات و طرح‌های توجیهی فنی و ارائه طرح‌های مهندسی روشنایی و نیروگاهی، مدیران طرح‌های اجرایی را در اجرای هرچه باکیفیت تر و مقرون به صرفه تر بودن پروژه‌ها یاری نماید.